Kaip prisijungti?

LSMU studentai (rezidentai, doktorantai) ir dėstytojai prie Moodle jungiasi tais pačiais prisijungimais kaip ir prie kitų universitete naudojamų sistemų (pvz.: FC, LSMUSIS, LSMU paštas). Prisijungimo vardai ir slaptažodžiai formuojami iš vardo bei pavardės pirmųjų 4 raidžių ir gimimo datos (pvz: naudotojo vardas - vardpava1023; slaptažodis - vardpava1985).

Jeigu pamiršot slaptažodį - jį atstatyti į pradinį (t.y. vardpava1985) galit parašę laišką adresu pastas[eta]lsmuni.lt bet slaptažodis pasikeis jungiantis tiek prie LSMU pašto, tiek prie LSMUSIS, tiek prie FC!

Kai slaptažodis bus pakeistas pirmiausia junkitės prie LSMUSIS, kad galėtumėte pradinį slaptažodį pakeisti į savo sugalvotą slaptažodį. Tada su naujuoju slaptažodžiu junkitės prie Moodle.

SVARBU!

Prisijungus prie Moodle jums gali reikėti įvesti el. pašto adresą ir jį patvirtinti prisijungus prie pašto dėžutės. Rekomenduojame naudotis universiteto pašto dėžutėmis (@lsmuni.lt ar @fc.lsmuni.lt), kadangi kitos dažnai naudojamos pašto programos (Gmail, Yahoo, Hotmail ir kt.) Moodle siunčiamus laiškus talpina į spam ar reklamų katalogą arba automatiškai pašalina. Taip gali nutikti ir naudojant LSMU ar FC pašto dėžutės peradresavimą į kitą pašto programą! Kai el. pašto adresas lieka neaktyvuotas pakartotinai jungiantis prie Moodle prašoma iš naujo įvesti ir aktyvuoti el. pašto adresą!

Kilus klausimams susisiekite su Moodle administratoriumi: estudijos[eta]lsmuni.lt

Jei nepastebėjote: https://moodle.lsmuni.lt/login/index.php

Last modified: Tuesday, 12 July 2016, 11:04 AM